Prawda o 21 wieku: 27 milionów niewolników na świecie

Prawda o 21 wieku: 27 milionów niewolników na świecie

Organizacja, o której rzadko się mówi, Somaly Mam Foundation (SMF), stara się pomagać ofiarom niewolnictwa na całym świecie. Niewolnictwo stało się drugim co do wielkości, najszybciej rosnącym „przemysłem” zorganizowanej przestępczości. Szacuje się, że może być aż 27 milionów ofiar tej działalności, która ma obecnie miejsce w krajach zarówno ubogich, jak i bogatych. Są one ściągane do innych krajów obietnicą dobrze płatnej pracy, a kończy się na tym, że pracują całymi dniami za darmo, młode kobiety są zmuszane do prostytucji, wcześniej ściągnięte przez przystojniaczków udających adoratorów. Nie oszczędza się też dzieci, które są zmuszane do pracy w domach publicznych pod groźbą utraty życia.
O tym rzadko można usłyszeć w kontrolowanych przez międzynarodową mafię mediach. Ci sami ludzie bowiem zajmują się handlem niewolnikami, wliczając w to także pojmanych, lub podstępnie zwabionych Polaków.
Artykuł nie wspomina jednak o tym, że to niewolnictwo XXI wieku jest dziełem międzynarodowej mafii, która kontroluje także służby większości krajów, ta sama mafia zajmuje się handlem narkotykami, bronią, kontroluje rządy, a jej celem jest depopulacja globu. W Polsce ludzie zaczęli masowo ginąć dopiero niedawno, po wejściu do NATO i Unii Europejskiej, gdy międzynarodowa mafia wcześniej manifestująca się w postaci tzw. „opozycji” przejęła de facto kontrolę nad naszym krajem.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s